Teenage Spirit - pro narozené po r.2000

18.05.2018

Zavírají za sebou dveře. Nasazují sluchátka. Vypadají odpojeně. Vlasy mají barevné a oblečení černé. A my se na ně shovívavě díváme, dokola si opakujeme, že touhle fází se prostě musí projít, a čekáme, kdy z toho vyrostou a budou "normální". A nevidíme, jak nám zrcadlí nás samotné. Jak utíkají před světem, který jsme vytvořili a který nedává smysl.

Mnozí z nich jsou probuzení. Procházejí dimenzemi. Často si pamatují na svoji pozemskou misi. Pamatují si minulé životy. Sny. Vědí, jak pracovat s energií, se zvuky, s barvami. Jejich srdce září. A my čekáme, až budou dostatečně naprogramovaní tak, aby se z nich stali roboti.

Tak, jak to vnímám teď, po 12.roce biologického vývoje se uděje obrovská změna. Bytosti začnou vplouvat do svého úkolu, do své energie, odcházejí z ochranné energie rodičů a začínají manifestovat vlastní sílu. Brzlík jako hormonální žláza umístěná za hrudní kostí a spojená se spirituálním srdcem chrlí nové dávky hormonů (součástí programování je ale vědecké a lékařské tvrzení, že kolem 15.roku věku brzlík zaniká) a srdce se probouzí.

A oni nevědí, co s tím. Hloubka bolesti spojená s touto částí kolektivního vědomí mě překvapila. Touha být teď a tady, tvořit, spojovat se, radovat se a učit (se) překrytá šedým mrakem vzorců a programů. Tak temným, že jim zakrývá spojení se Zdrojem, které oni jsou ještě schopni procítit. Od mého Vyššího Já mi přišel pro ně vzkaz.

Milovaní mladí lidé,

jste nádherné bytosti s božskou tvořivou jiskrou v srdci, jste nositelé vysoké vibrace, přišli jste na Zemi pracovat. Jste hrdinové této i jiných galaxií, kteří přišli hacknout Matrix kódy Lásky a Jednoty, které nesete v srdci a v DNA. Jen jste zapomněli, mnozí netušili, jaké šokující šílenství se na Zemi odehrává. Přišli jste probudit ostatní a používáte k tomu mnohdy brutální, sebedestrukční metody, vy ale nejste ne-mocní. Naopak jste velmi mocní. Jste supercitliví, jasnocitní, mnozí jasnozřiví.

Je čas nasměrovat síly od autodestrukce k ochraně vašich srdcí, vašeho spojení se Zdrojem i jednoho s druhým. Vzpomeňte na sílu slova a tvoření myšlenkou. Na telepatii. Začněte pečovat o svá srdce i fyzická těla, bez nichž to na Zemi nejde. Vzpomeňte na nadhled a odvahu Duše vedené nekonečnou Láskou a hlubokým Soucitem. Není třeba dělat nic, jen tu Buďte a ukažte, jaké to je Být Přítomen.

Je tu obrovské množství mladých lidí, kteří nám ukazují cestu a přináší moudrost. Vláčíme je systémem, naplňujeme jejich poháry toxiny a při tzv.plnoletosti je vyplivujeme připravené běhat celý "život" jak křeček v kolečku. Ve jménu Lásky, zastavme se a podívejme se v Pravdě na ně...a na sebe. Nechme je tvořit. Nenechme jejich brzlíky zaniknout. Oni mají čerstvé informace a energetické zprávy a jsou více než ochotní nám je předat a pomoci tak vrátit se do Živého Proudu.

I.