SUNarizace letních vhledů od SUNovratu po ROVNOdennoST

23.09.2019

Celé léto jsme se seznamovali s novým Sluncem, otevřenou bránou pro proudy Světla, fotonů, plazmy a všech těch energií, které k nám, na Zemi proudí. Celé léto třpytivé světelné částice tvořily nové struktury a nové cesty pro proudění Vědomí v našich tělech nejen fyzických. Nebýt poznámek a zápisků, zřejmě by pro mě nebylo možné mnohé tyto nové struktury zvědomit a zveřejnit, protože přítomnost přemazává staré myšlenky i vzpomínky, a to tak, že už to včerejší bylo staré, a co se dělo před hodinou, už se v přítomnosti rozpouští také. Svoje letní vhledy, které rozhodně nejsou pro hlavy schované v krabicích, shrnu do několika bublin, které do sebe různě ťukají, narážejí, rozplývají se jedna v druhé nebo možná i prasknou. Co my jen víme...


Solární logos

Zatmění Slunce 2.7. a velké proudění zcela nových energií. Totální otevření se Slunci. Žlutá barva a spojení s energií Sanat Kumary. Léčení solárního plexu planety a odevzdání se Boží vůli.


Co je zase s tím Měsícem?

Během částečného zatmění Měsíce 16.7. moje hlava vstoupila do energie Saturna. Všechno ostatní zmizelo, tělo tančilo, ale hlava se stala Saturnem. Najednou jasnost, jaká energie to je. Saturn ve 3d/4d jakoby byl vysílačem nízkovibračních energií směrem k Měsíci. Ten je emituje směrem k Zemi. Jde o narušenou ženskou energii, jako by byla stlačená, zhuštěná, aby nemohla pojmout dostatek Světla, světelných částic (mužské energie). Proto také tak velká gravitace na Zemi a její ovlivňování Měsícem. Proto pohyb vody, emocí a Božského ženství ovlivňován Měsícem, potažmo zneužitým Saturnem. Pocit strukturovanosti, karmického motání a totální ne-Radosti. Pokud je celkovým záměrem temných/ne-světelných sil zmocnit se zdrojového kódu a tvořit (narušené) vesmíry, pak projekt Země jistě byl zkušebnou. Jelikož bez ženské složky energie nelze vytvořit nic, byla ženská energie zneužita už na saturnské úrovni. Pak v 3d/4d karmických zacykleních nelze na Zemi tvořit nic než narušené světy. To mě vrací k otázce ženského principu a jeho (naprogramované) vazby na Měsíc. Polarita Slunce-Měsíc neladí s čistým Zdrojovým kódem. Vnímám mužský solární princip a ženský solární princip. Nabíjet krystaly na Slunci. Nikoliv v (odraženém) svitu Měsíce.


Třináctka

Nový galaktický rok, White Magnetic Wizzard. Vnímám čarodějku, nikoliv mužskou postavu. Ženská energie se spojila s nejvyšším Zdrojem a začíná se na Zemi manifestovat. Stále se mi vrací číslo 13. Je to 13.dimenze? Čisté stvořitelské vědomí v ženské energii? Spojuje se mi třináctka, akvamarín a Velká Matka. Dostávám obraz pohybu energií: Ženská energie, numericky 13, otáčení proti směru hodinových ručiček s rukama vzhůru. Mužská energie, numericky 12, o něco pomalejší otáčení po směru hodinových ručiček, ruce horizontálně, které ohraničují prostor pro otáčení ženské energie. Dohromady tvoří Merkabu/Světelné tělo. Možná proto je třináctka tak démonizovaná samotnými démony.


TrojJedinost

Láska (růžová), Moudrost (modrá) a Boží vůle (žlutá) jako vyjádření TrojJedinosti a nekonečnosti (Trinity of Infinity). Všechny tyto barvy vyjádřené ve vysokovibračních barevných oktávách, až téměř neonové, zářivé. Fewa a její kódy malované převážně v těchto barvách.


Květ života a spirála

Jen pocity a závany, že tzv. květ života není úplně v souladu se Životem. Selský rozum říká, proč by tu byl tak dovolen a používán? Zřejmě největší výzva je dvojitý kruh opsaný kolem složeného květu, je tam nějaké omezení, mohlo by souviset s karmickým kolečkem, které život omezuje. Čili z květu života se může stát květina smrti a (znovu)zrození. S tím související pohled na spirálu. Jak my tu brebentíme něco o posvátné geometrii a přestože si umíme procítit kdeco, tady jakobychom se rozhodli uvěřit předloženým faktům, možná proto, že jsou uvozena slovem "posvátná". Fibonacciho sekvence se tvoří tak, že předchozí dvě čísla spolu sečtená vytvoří další číslo. Byla jsem vedena jednoduchou úvahou - kdo změřil, že ten střed slunečnice se točí podle této sekvence? Jsou i jiné řady. A našla jsem řadu, někde nemá název, jinde je to prostě krystalová/krystalická řada, která v každém daném bodě v sobě obsahuje všechny předchozí prvky včetně nulového bodu na počátku (0,1,1,2,4,8...). Čili každý bod je spojený se středem. A to je, zdá se, princip věčnosti a nekonečnosti.


Lví brána

Propojení dvou nekonečných prostorů Božského mužství a Božského ženství a jejich spojení v nulovém bodě. Siriánské modré energie. 32 let od harmonické konvergence v roce 1987, kdy lidstvo vyslalo jakýsi tichounký konsensuální souhlas s projektem transformace a vzestupu. Mnozí z nás tehdy pocítili volání Lásky, tenký a tichý hlásek uvnitř hovořící o tom, že Láska Je. Konec Lví brány spojený s mariánským nanebevzetím a zvědoměním ženské energie. Žena prošla všemi očistnými procesy a vstoupila na trůn. Kód 33, 333, 13, 88, 44.


A znovu 911

Zatímco loni jsme byli voláni k velké bdělosti, letos jsme kód 911 spojili s Radostí. Od dubna jsme pracovali na sjednocování mnoha časových os do několika vzestupových. Sjednocování probíhalo ve všech úrovních, ti, kdo prošli osobní transformací, pracovali na kolektivní transformaci, často v noci, v astrálních úrovních. To přinášelo velmi podivné sny, spojující různé body na časových osách i v prostoru. Snění bylo intenzivní, náročné a velmi konstruktivní, někdy sdílené (mezi bytostmi silně propojenými v Srdcích).


Fialové finance

Znovu otázka světového finančního systému. Energie Saint Germaina a fialového transmutačního plamene. Kvantový finanční systém je připraven. Zatím nevím přesně, zda bude aplikován přímo, neboli paralelně se stávajícím finančním systémem založeným na (fiat) dolaru, anebo přes mezistupeň např. v podobě kryptoměn. Fialová vibrace byla po několik dní tak silná, že mě prostoupila intenzivně i ve hmotě v podobě oděvů, práce s krystaly (ametyst), šperků, doplňků, dokonce výživy.


Právě TEĎ se nacházíme v absolutní vyrovnanosti polarit. Světlo a tma stojí proti sobě a nevzniká žádné tření. Do fyzické tmy se však začíná velmi rychle manifestovat Světlo. Vibrace je taková, že synchronicity pracují neustále, někdy až téměř neúnosně. Jsme v časoprostoru, kde můžeme stát a pozorovat, jak se TO děje. Jsme pozorovateli, protože jsme se do tohoto stavu dokázali vrátit. Jsme Láskou a víme to.

I.