Pohotovost pro strážce jedenáctek

05.11.2018

Pohled na aktuální energie

Listopad jako žádný jiný. Jsme tam, kde jsme ještě nebyli. Všechno je nové, namlouvat si, že je starý cyklický listopad, už snad ani není možné. Stačí se při svítání nebo soumraku podívat na nebe - Nová Země vstupuje do našeho podvědomí barevnými kódy, zcela nové barvy, jejich kombinace i odstíny, teplé bílé Slunce jako svatomartinský pozdrav. Jezdec spíš přijede po duze na jednorožci než po sněhu na bílém koni. Chemočáry se snaží tuto jemnost zamlžit, jednorožce i jezdce otrávit, už to ale není možné. Takové vměšování, intoxikace už není dovolena. Koneckonců ani sdílení svatomartinských rohlíčků už není to, co bývalo. Mnozí z nás již nechtějí sdílet to, co nesvědčí našim tělům a co s námi nerezonuje.

Energie mistrovské brány 11-11-11 narůstala postupně, nyní jsme před vrcholem a na nebi i na zemi je hodně práce. Znovu uvádím v pozornost jedenáctku, mistrovské číslo, spojení dvou jednotek v celek, integrace polarit, dva sloupy tvořící bránu. Díváme se spirálou dolů do prostoru, který je lineárně za námi, energeticky pod námi. Možná jste před sedmi lety otvírali 11-11-11 bránu jako já a třeba jste, jako já, ani nevěděli, co děláte. Nechápala jsem tehdy, že najednou sedím, kojící matka, s několika málo neznámými lidmi, ve vypůjčeném prostoru uprostřed Brna a mluvím něco o bráně a ani vlastně nevím, o co jde. Ale velkolepost okamžiku, znásobená zvoněním zvonů (na Petrově zvoní poledne v 11 hodin) a náhlým prosvětlením loftového prostoru listopadovým sluncem, ukazovala na velikost dění, jehož dopad jsem tehdy nebyla s to uvidět. A dnes se dívám do prostoru ohraničeného spirálou a vidím, že můžu vidět mnohem dále a mnohem více, stejně jako mnozí z nás. Spojili jsme se sami se sebou, horizontálně jsme sjednotili mužskou a ženskou část, vertikálně jsme v sobě spojili nebe a zemi a takto vstupujeme do další brány beze strachu, že bychom v zablácené obuvi vstoupili do obývacího prostoru Nové Země, protože bahno jsme dávno museli nechat v předsíni. Navíc mnozí z nás se obuví přestali zabývat a jdou bosí.

Jsme promýváni vysokofrekvenční energií, aktivují se další aspekty naší éterické DNA, vynechávají nám slova a pojmy a jsme vedeni k přehodnocení způsobu komunikace. Mohou nastávat přechodné výpadky techniky a spojení (mobilní sítě a wifi). Jako bychom byli doslova dotlačeni k telepatické (a pravdivé) komunikaci. Aktivace třetího oka a intuice probíhá postupně, v souladu se spojením s Vyšším Já (simultánně 5., 6. a 7.čakra), neboť intuitivní vidění a vhledy bez vyššího spojení (čili magie) již není v souladu s novou energií.

Znovu je tu (až trapná) snaha průchodu bránou 11-11-11 zabránit. Drazí, hra se ale pořád hraje. Žádná kapitulace. Uvědomování si sebe sama aktivuje ohromnou sílu, která šedou na nebi mění na šedorůžovou či šedooranžovou. Sou-Středění na naše Srdce je věnováním pozornosti Božství, nikoliv dramatům, která se matrix snaží rozdmýchávat ve snaze sklidit co nejvíce energie a odklonit lidstvo na časovou osu s nižší vibrací. Podívejme se na zázraky, které jsme dosud vykonali, a to jsme přešli teprve přes předsíň. Jde o to nenechat se vytočit, a to doslova, přesto, že jsme mačkáni jako jablka v ručním lisu. Když už nás to zmáčkne, což se někdy stane, dokážeme se rychle vrátit do bodu Ničeho a Všeho a přitom ještě vydat mošt, který léčí a pročišťuje ostatní.

Nejen při průchodu energetickými branami. Každý den je příležitostí k růstu, péči o sebe a tím léčení ostatních. V každém okamžiku se můžeme spojit s vysokou energií Lásky. Během bran je ale naše podvědomí aktivováno skrze kódy, které neseme v Srdcích, mnohem silněji a intenzivněji. Užijme si jízdu s jedenáctkami. Jejich energie je ohromující.

I.

Aktualizace 6.11.:

Drazí, dnešní obrazový kód od Fewy: Jednorožec. Jejich energie je teď velmi silná.