Co se (podstatně) změnilo po 11-8-11

16.08.2018

Pohled na aktuální energie

Dnes dopoledne jsem to najednou jasně věděla. Bylo mi to ukázáno. Srdce se mi rozkmitalo pod hrudní kostí tak, jak už nějakou dobu ne. Obrovská vlna energie.

Co se dělo při sobotní meditaci a simultánním propadu energie? V době meditace jako bychom na krátko byli odpojeni od všeho (tento energetický propad avizovala v sobotu v asi 16 hodin odpoledne i Tinka ze SkyEnergyTv). Jako bychom se ocitli v nicotě. Dnes bylo oznámeno, že kritického množství 144.000 meditujících nebylo dosaženo (jen asi ze 70 %). Mně ale přišly informace o tom, že meditujících bylo mnoho, mnohem více než daný počet. Nedošlo ale k takovému zvýšení vibrací, které by tomuto počtu odpovídalo.

Proč? Protože jsme se rozhodli osvobodit planetu, aniž bychom nejdřív osvobodili sebe. Odevzdali jsme přibližně 30 % aktivované energie do nízkovibračního portálu, který si matrixové síly vytvořily. Všechny naše nepřiznané temnoty a hlubiny, o nichž jsme si mysleli, že prostě někam zmizely, vypluly na povrch a přešly ... minimálně do sprejovacích letadel, která více než dva dny po meditaci prováděla na nebi skutečné temné letecké reje plné nejen chemikálií, ale i symbolů.

Už je mi jasné, proč jsem při společných meditacích většinou byla vedena pracovat jinak než dle instrukcí. Mohla jsem tak pracovat s nejvyšší možnou vibrací, které jsem se mohla dotknout, aniž bych do ní zasahovala nízkou energií, kterou jsem (někde) v sobě ještě nesla. Koneckonců v záznamech z letošní dubnové konference Cobra uvádí, že skutečný lightworker je spojený se svým Vyšším Já a tak ví, co má dělat a tudíž nemusí sedět na Cobrově konferenci 😊.

Nicméně právě díky této energetické situaci byly síly ve službě Světlu, které nejsou inkarnované a pracují z druhé strany matrixové ohrádky, dotčeny skutečnou hloubkou temnoty a utrpení, které tady na Zemi je a které sem bylo vkomprimováno z celého našeho Univerza. Drazí, zpracováváme tady na Zemi univerzální temnotu, primární anomálii, o jejíž hustotě dosud vědomí Stvořitele nemělo informace. NaPravujeme to, co se příliš otočilo doLeva. Konečně jsme si dovolili otevřít nejtemnější a nejšílenější energie a nechat tam sestoupit Světlo. Vnímám galaktické překvapení, jak je temnota tady hustá. Archandělé, andělé, světelní průvodci, naše neinkarnované galaktické a univerzální rodiny a blízcí, všechny tyto síly dosud zohledňující naši tzv. svobodnou vůli, teprve nyní dostaly informace ze dna Univerza. A to je opravdu velké.

Již je nad Slunce, nad Galaktický střed až ke Zdroji jasné, že je třeba nejdříve osvobodit sebe. Jediný guru v tomto procesu je naše Vyšší Já (o životě s ním napíšu jindy). Vyšší Já totiž zpracovává univerzální i pozemské informace a tvoří z nich cestu osvobození pro nás jako jednotlivce a tím, milovaní, celého Univerza. Amen.

I.


Naše meditace 11.8.11

Meditaci jedeme s mužem prožít do kamenného kruhu v Klentnici pod Pálavou. Cestou nás zmonitoruje malé letadlo. Lehce nás překvapí, že na místě nikdo jiný není. Žádné meditace, žádné rituály. Není třeba dlouhých procesů, s kruhem jsme se seznámili už v červnu, a tak hned vstupujeme. Uvelebujeme se u středového kamene. Příjemné počasí, po týdnech veder je lehce zataženo. Do otvoru v centrálním kameni vkládám křišťál, který jsem přinesla. Vysoko nad námi hučí letadla, jinak poklid. Velmi, velmi příjemná energie. Moje konverzace s centrálním kamenem:

Zdravím tě. Kam jsi napojený?

Zdravím tě. Tam, kam ty.

Aha, takže jakoukoliv odpověď, co bych žádala od tebe, můžu najít v sobě.

Ano. Ještě něco?

Ne. Děkuju. Co teď?

Teď tu spolu můžeme trčet.

Ano.


Přichází postarší pár. V meditativním stavu vnímám tohoto muže, jak se opírá o obvodové kameny, vždy chvíli zůstane a posune se dál. Mezitím vyjde sluníčko. Dvojice po asi půlhodině odchází. Rozhodujeme se ukončit náš pobyt v kruhu. Jakmile se od kruhu lehce vzdálíme, zase přeletí monitorovací letadlo. Cestou zpět (mezi poli do kopce) předbíháme dvojici s otázkou, zda si kameny užili. Muž odpovídá, že se tam nabil energií, ale že cítí, že už by zase potřeboval, než do kopce vylezl. Dál už nekomunikujeme.