Ve 3d panika, ve 4d chaos, v Srdci mír.

12.05.2020

Aneb vítejte na Zemi.

Multidimenzionální divadlo hraje se na planetě Zemi. Matrix se hroutí před očima, ovšem pouze těch, kteří se dívají a kteří pochopili, že jejich role v této tragikomedii už skončila. Věděli jsme, že to přijde, a už to je tady a je to rachot. Ve 3d úrovni je slyšet hlasité debaty, kterým (dělají že) rozumí jen 3d spáči. Otevřeme ty hospody nebo ne? Kdy se vrátíme k normálu? Matrixové mysli jedou na plné obrátky, aby vymyslely řešení tam, kde žádné není. Tady panuje strach maskovaný do doma šitých roušek s proužky či medvídky. Strach z ne-moci. Strach ze smrti. Strach ega o existenci.

Ovšem 4d, to je jiný level. Tolik úrovní má tato dimenze, to jsme netušili! Tady jsou hromady informací, hromady zbraní, hromady slov, hromady kvaziandělů, hromady probuzených, hromady lásky a sluníčka a hromady padouchů. Vše jako eintopf ve velkém hrnci na ohni. Míchají chvíli černí a chvíli bílí. Toto je očistec, milovaní, a lidstvo jako jedno propojené vědomí se v něm právě griluje.

Co bylo donedávna skryto, se odhaluje. Principy fungování 3d části matrixu, myšlenkové struktury a postupy, cíle i způsoby "péče" o stádečko na principu akce-reakce-řešení. To všechno je odhalováno ve 4d části matrixu. Najednou vidíme, co bylo "za" tím. Toto je dimenze, v níž právě probíhá válka o vědomí. Neživé, od Zdroje odpojené entity z této úrovně vyrobily, řídily a kontrolovaly 3d. Občas sice proběhla nějaká ta bitva, nicméně matrix nepřerušeně fungoval a na upozorňování nijak nedbal. TEĎ je to jinak a nastal chaos. Tady vidíme do tvorby matrixu a vidíme jeho zrůdnost a umělost se všemi jeho šílenými krvelačnými cestami, jak z živých bytostí vysát energii k výrobě dalších a dalších zrůdností. A tady vystupuje na povrch strach z toho, co má matrix v plánu. Tady se zvedá odhodlání bojovat proti nebo za. Vybojovat lidskost, lidství, práva.

Srdce to všechno vidí. Srdce nás vede, kam se dívat, co sdílet a co dělat. Občas se díváme i do 3d, tam ale už té hatmatilce nerozumíme, slova se rozplývají, oči štípou a mlží se. Jsme teď vedeni mnohem intenzivněji než dříve dívat se i do 4d. Pokud jste se jako já ptali, Proč?, možná přišla odpověď podobná jako přišla mně. Neboť to můžeme zvládnout - vidět to, cítit to, zpracovat to a ještě tvořit naprosto nový svět, a to vše najednou a v jednom (nulovém) bodě. To je multidimenzionalita. Umění pracovat s pozorností.

Pokud si teď ťukáme na čelní dutiny a ptáme se sami sebe, jak jsme to mohli tak dlouho nevidět, a necítíme přitom Srdce, nechali jsme se strhnout chaosem a zaměřili jsme se na dualitní boje. Jakmile se totiž vrátíme do posvátného prostoru našeho-galaktického-kosmického středu, s údivem zjistíme, že všechen zmatek mizí. Dimenze míru je dostupná kdykoliv a kdekoliv.

I.