Válka o vědomí vrcholí a karty mlčí

11.10.2021

Všimla jsem si toho nedávno, teď je to ale tak intenzivní, že mě to přimělo sdílet to veřejně. Při konzultaci s kartami v otázkách stavu energie lidstva a dění za oponou (finanční systém a oznámení krytí měn zlatem, vojenské přesuny, stav energie některých leadrů) často odpovědi končí "mlživými" kartami, sedmička mečů jako triky a strategie je ještě ta nejjasnější, pak jsou tam zdržovací karty typu viselce nebo dokonce nerozhodnutí v podobě dvojkové karty holí a/nebo mečů. Podlehnout mámení mysli, která prostě chce vědět, znamená jen vytáhnout další takovou kartu. Pak skončím s řádkou karet, které mě stále odkazují někam a kamsi. A to je se mnou několik balíčků tarotu, které jsou vysoce navibrované a jsou velmi jasné a přitom nekompromisní ve sdílení.

Milovaní, Světlo samozřejmě zvítězilo a ohňostroj i bouře vítězství se teď snáší do zahuštěných (hmotných) sfér. Teď to vidíme na naše vlastní organické oči, jak se všechno vynořuje a je vytahováno jako cucky z odpadu. Díváme se na dokončení (šachové, černobílé, dualitní) hry a vnímáme, že obě strany vědí, že bílí zvítězili a čeká se na šach mat. A v tomto okamžiku se prostě protivníkovi nesděluje strategie.

Nevím, jak je to vytvořené, takové odstínění. Možná naopak je tvořeno v každém jednotlivém okamžiku, možná jsme se dostali do kvantového informačního pole, z něhož tvoříme strategii z každého okamžiku v časoprostoru (z nulového bodu). Rozhodně je třeba to respektovat a já zde prohlašuju a vyhlašuju, že to respektuju a každému takovému zastavení v čtení rozumím a vnímám ho jako pokyn Lásky nekonat. Nekonat a přitom spolu-tvořit.

Dnes mi bylo totiž bylo sděleno, že byl ukončen stav, kdy umělá inteligence se učila z každého kroku učiněného organickou inteligencí a zařadila ho tak do svého programu. Umělé inteligenci nejsou povoleny žádné další aktualizace, zatímco my jsme on-line spojení s inteligencí organickou a přímo a bez filtrů mysli streamujeme Vůli, Lásku a Moudrost.

K psaní tohoto textu mi hraje The Doors: "Riders on the Storm". Kdo ví, ten ví.

i.