V domácí cele s tyranem?

23.03.2020

Mnoho krásných a vysokovibračních efektů přináší taková globální karanténní opatření. Mnoho Světla sestupuje do hmoty. A mnoho temnoty tak je vytahováno na povrch. Jak nahoru, tak dolů. Ne pro každého je tento časoprostor důvodem k radosti, veselosti, tvoření. Mnozí, lapeni v energiích strachu o tzv. život, o přežití, o zdraví, začínají místo třpytu diamantů vidět příšery, které dosud vidět odmítali. A co víc, nejsou to žádné stíny promítané na zeď, jsou to opravdové, až hmatatelné příšery.

A je mnoho těch, kdo jsou s nimi uzavřeni doma. DOMA. Najednou je vidět, jaký nepořádek či soulad doma máme, zda nám po zdi lezou sluncem probuzení sekáči nebo monstra s pavoučíma nohama, která za sebou nechávají krvavé stopy. Je mnoho těch, kdo zjišťují, že parazit či tyran je doma, nikoliv venku.

Jistěže tyranem i parazitem je VŽDY naše vlastní mysl. Její projekce, přenosy, programy. Pokud toto čtete v době, kdy text vkládám na web, víte to. Víte to a umíte s tím pracovat.

Jsou však miliony dalších, kteří to nevědí. Kteří dosud nepochopili, že jim jejich vlastní mysl nadesignovala programovou představu domova a bojuje o to, aby to tak zůstalo. I za cenu přizvání psychofarmak do hry, jistě s velkou podporou BigPharmy. Jsou miliony bytostí, kteří jsou zavřeni se svou myslí, která jim jako realitu projektuje nějakého tyrana ve fyzické podobě. Někdo, kdo tam byl, odešel a opustil nás/mě. Někdo, kdo tu je a týrá nás/mě slovem, bolestivým dotekem či hmotnou nouzí. Jsou miliony těch, kdo se v tyto dny cítí opuštění, podvedení, týraní, paralyzovaní strachy, v domnění, že život vyprchal, zatímco Ten plyne za dveřmi.

Jen Láska, skutečný Živý proud dokáže v daném okamžiku určit, jakou pomoc taková bytost potřebuje. Povídat osamělému seniorovi o projekcích mysli? Možná ano, možná bychom se divili, k jakému bohatství a hojnosti může vést něco, co začalo jako osamělost. To nemůžeme vědět. Jediná technika pro pomoc ostatním je odevzdání se, bdělost a vědomé Bytí v sobě, abychom rozpoznali, kam nás Proud vede, co říct, co mlčet, co udělat a co nedělat. Vnést do lidsky vnímané cely Božské Světlo příležitosti.

I.