Úplňková sklizeň z Notre-Dame

16.04.2019

Aktuálně...

Staré už se hroutí. Zhmotňujeme přechod do Nové Země. Nechat odejít to, co novým energiím neslouží.

Co na tom, že (samo)zřejmě oheň nezaložil nedbalý opravář. A že tak nějak víme, kdo to asi byl. Co na tom, že stará dáma je místem vortexu Bohyně. Copak Bohyni lze zničit ohněm?

Milovaní, možná už konečně pochopíme, a přijmeme, co je to ne-lpění. Co je osvobození.

Vstupujeme do energie úplňku - ve vahách, letos podruhé. Váhy, to je harmonie, vyrovnanost. Je to také spravedlnost, znovu odkazuju na tarotovou kartu XI (Spravedlnost). Jedenáctka jako mistrovské číslo (o jedenáctkách zde). Taková je energie Notre-Dame.

Emoční vzedmutí po celé planetě je obrovské. Miliardáři slibují peníze (vaše/naše peníze, drazí) na opravu. Organizujeme sbírky (možná je organizují ti stejní, co za založením požáru stojí). Hra o tzv. soucit. Vysávání energie. Úplňkové drama. Více o síle úplňků, novoluní a celkově podivné roli Měsíce zde a taky zde.

Zastavme se už konečně! Nechejme se vynést do úrovní klidu, míru a harmonie. To nelze nijak jinak než konzultací se sebou samými. Co nám Srdce říká, kam jsme vedeni. Přestaňme živit drama, přestože nás to může trochu bolet - v tomto případě jsme mnozí v Notre-Dame prošli zasvěceními do mystérií Bohyně a ženské spirituality. Podívejme se na své životy a vlastní chrámy. Kde jsou ty Pravdivé a které už Životu neslouží. Kde je skutečný, Pravdivý Sou-cit.

Chaos jde zvenku. Uvnitř je mír.

I.