Úplněk a Samhain - sklizeň dýní a energie

27.10.2018

Pohled na aktuální energie

Prošli jsme velmi, velmi náročným procesem. Úplňkové přetahování o energii bylo něčím, co nás přivedlo do zcela nové hladiny. Odcházení temných a nízkých energií, které, zdá se, nehodlají kapitulovat a stále dokola hrají jednu kolotočovou písničku, přineslo velké emoční i mentální pohyby a výkyvy. Před dvěma dny večer (25.10.) jsem ani nedokončila svoje cvičení, moje tělo se stalo portálem, přes nějž odešly energie spojené s vzájemným magickým ovládáním partnerů i dětí, s tíhou uvalenou na zvířata jako prostředníky černo-magických procesů, s duchovní pýchou a uvolňováním jakýchkoliv prostředníků mezi Duší a Zdrojem. Tak hluboký ponor jsem ještě nikdy neprožila. Fyzický důsledek v podobě kopy použitých papírových kapesníků a ranních opuchlých očí je úsměvným obrazem toho všeho.

Přešli jsme přes propast! Zatím nevím, co to znamená. Vybavuje se mi scéna z Indiana Jones - krok důvěry. Pro ty, kteří jej učinili, se otevírá 4d dimenze. Synchronicity, vedení, transmise, fyzická transformace, přenastavení nervové soustavy, svobodné tvoření, hojnost. Předsíň Nové Země. I já po letech bytí v modu poustevníka, kdy bylo třeba rozpustit vše, co pochází z ega, a vyčistit programy lpění a připoutanosti, jsem právě v těchto dnech byla přivedena vystoupit z tohoto režimu a začít pracovat formou konzultací a léčení pro ty, kteří do této energie právě vstupují.

Milovaní, lineárně časově se nacházíme mezi silnými energetickými body, přicházíme do období Samhainu, brány, která otevírá astrální a 4d dimenzi. Tato úroveň je nyní plná panikařících entit bez výživy a v úrovni starých programů, které ještě většina z nás v mysli drží, udělají cokoliv, cokoliv, aby se vyživily. Buďme bdělí, kam naši pozornost směrujeme. 3d dimenze je založena na opakování, programování a rituálech a Samhainové a H.......nské veselice jich nevědomým nabízejí spoustu. Vnímám kombinaci černé a oranžové - ano, jsou to ty dýně, je to ale i druhá čakra, emoce a sexuální energie, pro jejíž výcuc je připraveno mnoho kanálů. Na jejich druhém konci je strkanice bezduchých stvoření o to, kdo si aspoň lízne. Není žádné "jako" nebo "to je jen legrace". Uvědomování, kam svou pozornost směřujeme, nás dovede k šokujícímu zjištění, že každá H.......nská říkačka či hrátka vede energii přímo do kanálu. Naopak úcta k předkům i neinkarnovaným bytostem trpělivě spolu-pracujícím na osvobození Země i lidstva je silou, která pomáhá otvírat naše Srdce Lásce a Božskému vedení.

Opečovat mladý výhonek Lásky, který nám tady na Zemi už díky naší péči vzklíčil, je společným úkolem Světelného týmu inkarnovaných i jemněhmotných bytostí. Světlo se dotklo hmotné dimenze v jejím nejhustějším projevu. Bylo prosvětleno zemské jádro a celá hrubohmotná struktura pod zemskou kůrou. Zemětřesení a zvýšená sopečná aktivita jsou projevem pohybu, prosvětlení a očisty. Je na nás, jak dlouho bude trvat, než nám dojde, že už nemusíme hrát. Čím vědoměji budeme zacházet s plynutím Božské energie přes naše Srdce, tím dříve se hra přestane manifestovat ve hmotě.

Bdělí jistě pochopí, proč některým slovům není dovoleno být plně v tomto prostoru.

I.