Ukončování karmických cyklů

12.07.2018

Pohled na aktuální energie 13.7.11 (2+0+1+8)

Ukončování karmických cyklů probuzených a probouzejících se. Poslední karmické vazby se rozpouští, abychom plně vstoupili do svých misí. Milovaní, pokud toto teď čtete, jste probuzení a energetické vlny vysokých energií vnímáte, nebo se právě probouzíte a s otevřenou pusou a otvírajícím se srdcem surfujete po vlnách internetu.

Vstupujeme do energie novoluní kombinované s částečným zatměním Slunce (v ČR nepozorovatelné). Vstupujeme do tmy, abychom mohli díky světelné deprivaci z vnějších zdrojů uvidět naše vnitřní Světlo.

Pátek třináctého nese velmi silnou vibraci, tento pátek je i numerologicky velmi zajímavý a přináší hluboké proměny. Vnímám zde spojení s pátkem 13.10.1307, kdy byl brutálně vyvražděn Řád templářských rytířů, což se mnohých z nás velmi hluboce a bolestivě dotýká.

Síly záměrně či nevědomě vystupující proti strážcům Světla v lidské inkarnaci dostaly po slunovratu možnost sebereflexe a zjemnění následků jejich jednání. Po tomto novoluní a zejména po zatmění Měsíce 26./27. července již zákon příčiny a následku začne působit bez ochranných polštářů. Přijetí a (sebe)odpuštění je však polštář, který dopad změkčuje vždy. Do Nové Země nemůžeme vstoupit s dluhem.

I.