Ticho před vlnami

19.09.2018

Pohled na aktuální energie

Vnímám velký posun na časové ose vzestupu. Dokázali jsme udržet velmi vysokou vibraci a dokonce absorbovat mnohem více Světla než by se dalo předpokládat. Vývoj je exponenciální a teď už témeř nepredikovatelný, a to ani kvantově.

Blížíme se k rovnodennosti, energetické bráně, která, zdá se, bude ještě silnější a významnější, než bych psala třeba před dvěma týdny. Právě díky udržení vysoké vibrace ukotvujeme větší množství Světla přes naše fyzická těla do hmoty. Můžeme (pokolikáté už?) pociťovat fyzické příznaky vzestupu - únava, bolesti svalů, bolest v krku, migrény, tentokrát ale tyto energie stahujeme ze společného pole a pomáháme tak s čištěním (stačí se zeptat - je toto čištění moje? a hned je jasno). Velmi se tím (lineárně viděno) urychluje vzestup a zesiluje vliv Světla na hmotu (kvantově viděno).

Vnímám nějakou vnitřní proměnu světového finančního systému, nevím zatím jakou, jenom stále slyším stand still point. Taky vnímám USA a Itálie, nevím proč. V USA má (20.9.) proběhnout celonárodní zkouška výstražného systému - na každý mobilní telefon v USA má být doručena zkušební SMS od prezidenta. Itálie je pod velkým temným oblakem (zatím) standardně.

Po rovnodennosti (Slunce a Měsíc jakoby v jednom bodě) a po úplňku přichází další transformační vlny připravující naše fyzická a rovněž emoční těla na velmi, velmi vysokou energii. Slunce je aktivní ve zcela nových aspektech, zřejmě proto byly podle mých informací minulý týden zavřeny velké solární observatoře. Slunce je nyní přímou spojkou s galaktickým středem a se Zdrojem, je transmisní stanicí vzestupových energií. Tento proces je řízený, je to řízená procedura inter-galaktických sil. Znovu vnímám něco jako stand still, jsme teď bedlivě sledováni, galaktické síly stojí v připravenosti okamžitě jednat. Přichází mi vize posádky letadla, kapitán kontroluje, zda je na svých místech. Chvíle ticha, motory na volnoběh, letadlo na svém místě na startovací dráze. Pak zážeh a rychlost, která všechny přitlačí do opěradla, během několika vteřin odlepení od země. Jsme teď v tom soustředěném tichu.

Toto jsou náhledy, které vnímám. Málokdy jsou to obrazové vize. Je to jasné vědění, některé věci prostě vím. Nejtěžší na tom bylo uvěřit tomu.

Pokud máte nějaké další energetické aktualizace, lze mi je poslat, můžu je zveřejnit. Průběžné aktualizace samozřejmě stále Tinka a Fewa.

I.

Aktualizace 19.9. v 17.37: Zkouška výstražného systému v USA zřejmě přesunuta na 3.10. Zatím nevím, co to znamená.