OMG! (Oh, my a Gott)

04.10.2019

Velké víry se roztančily nad česko-moravsko-slovenským prostorem. Když pominu snahu MSM přiživit se na dramatu, jen dva prstíčky tam strčíme a už u vás zůstaneme, něco se proměnilo.

Byli jsme vystaveni velkému odezdávání starých připoutaností a závislostí na šedivých pseudojistotách socialismu a státního paternalismu. Ojoj. Taková černá díra na nás zírá! Kde je naše dětství, naše šaráda, náš gauč nebo lístek do Lucerny? Co my tu teď?

Drazí, připusťme si, že tato Boží bytost dohrála svou roli skvěle pějícího panáka v lesklém saku a do velmi, velmi vysokých vibrací odnesla (manifestováno i fyzicky) mnoho našich národních závislostních nitek a chapadel, mnoho z energie oddělování a oběti  i velkou část našeho národního zaprděnovství, aby je proměnila ve Světlo. Je teď na nás tyto nitky odvázat i na naší, zatím ještě stále hmotné straně. Ale to musíme každý zvládnout sám.

Speciálně pro mileniály: Prý se vás to netýká. Prý to není váš boj. Čím více takového strkání hlavy do písku, tím hlubší shadow work následuje. Leda by přišlo otevřené a soucitné Srdce a řeklo: Ok. I tohle jsem já. Týká se to nás všech. I mě, přestože jsem vyrostla u příznivců toho druhého tábora (starší pamatují: KG nebo WM?).

V tomto prostoru žádné R.I.P. ani F. Tady uvádím: Láská!!!

I.