Mrtví oplakávají mrtvé a Život se zatím zdobí diamanty

30.10.2019


Dušičkové zas-tavení

Tolik, tolik života vtéká do našich potenciálů, stačí si vybrat, zda je naplníme, nebo zda budeme plnit svá vyhladovělá bříška a zatvrzelá srdce dalšími a dalšími lepivými lákadly (rozpadající se) 3d úrovně. Dostali jsme možnost vstoupit do prostoru, kde se všechno třpytí, kmitá, pohybuje se a tančí. Konečně můžeme oslavovat Život.

Snad s velkou aktivací česko-moravsko-slovenského prostoru, kterou často pociťuji v období národně významných energetických proměn, které se manifestovaly v tzv. historických a společenských změnách, jsem tentokrát pocítila hlasy předků žijících před námi a s námi v tomto geoprostoru. Tyto hlasy, burácivé i znělé, byly spojené se slovem Radost. Rovněž jsem uslyšela A dost!. Ve volání zní informace o tom, že už stačilo těch smrdutých, mrtvolných oslav, povinně smutných kyselých ksichtů a toxických svíček. Je čas na Ra-dost, zásadové a zásadité veselí.

Přestože něco jako český národ nevnímám, necítím tímto směrem nějaký tah, naopak cítím hranice, oddělování a vymezování, tedy aspekty 3d, je tu nějaká energie prostoru, která vystupuje ven. Má být transformována, proměněna, roz-tavena zas-tavením, alchymií Srdce transmutována a jako železná koule proměněna na zlatý prach.

Naši zemřelí předkové a milovaní blízcí snad nikdy na této planetě nebyli v takové Radosti, jako jsou nyní, a to i přesto, nebo právě proto, že donedávna se nacházeli pouze ve více či méně harmonických úrovních astrálního (falešně osvětleného), nikoliv živého a svobodného prostoru. Hlasy mrtvých a zemřelých jsou živější, než autopilotní dušičkové a vzpomínkové rituály tzv. živých (vybavuje se mi film Mrtvá nevěsta).

Rozhodněme se pro Život. Oslavme sebe, oslavme spojení s předky i milovanými blízkými, kteří opustili fyzická těla, a oslavme i to, že už nemusíme žít jejich životy a  dramata a prociťovat jejich bolesti a traumata. Jsme volní a svobodní a máme (Ra)dost prostoru pro žití ze sebe sama a z Univerzálního Zdroje. Díky mnoha zas-tavením jsme staré spálené uhlíky roz-tavili a rozžhavili a vytvořili jsme diamanty. Brousíme a leštíme sami sebe, abychom zářili a třpytili se a oslavovali tak Život na Zemi. Naše 3d vzorce už zemřely, přesto se naše těla neobrátila v prach, ale ve třpyt diamantových krystalů.

I.