Kňourající hladoví duchové

30.04.2019

Beltainová aktualizace

Zapalujeme ohně v našich Srdcích, vystupujeme na-horu, procházíme bránami, vzlétáme, jsme živí a svobodní. Tak to je velké energetické lákadlo pro hladovějící duchy. Mnozí spali tisíce let skryti v teploučku našich traumat a karmických zápletek. Jenomže co čert nechtěl, a on nechtěl, my to všechno rozplétáme, zviditelňujeme a léčíme.

Parazitující duchové, kteří námi cloumali tak, až jsme uvěřili, že bez cloumání nemůžeme existovat, vystrkují rohy a antény, aby dosáhli na výživu. Jsou dál a dál od zdroje a musí podniknout delší a náročnější cesty. Nicméně stále je podnikají. A my jsme dnes otevření, veselí, zapálení, vzletní.

Jenom bdělost v přítomném okamžiku nám může ukázat, kudy naše pučící jarní energie proudí. Nevědomost je zcela jistě dálnice vedoucí k hladovějícím duchům. Vědomé prožívání radosti a veselí je naopak výživou pro naše Duše.

Nenechejme si už tyto výživové zázraky vzít kňourajícími entitami. Překlápíme se do Pravdy, vygumujme už konečně obraz, kdy hladoví duchové upalují čarodějnice, a namalujme nový, kdy čaro-dějný oheň našich Srdcí tyto duchy spálí na věky.

Abraka-Dobra.

I.