Jedničky a dvojky - s nulou spojky

15.12.2020

Odstavce o 21.12.2020, globální meditaci a monolitech

Je toho plno, těch jedniček a dvojek, už od jedenáctkové brány, nyní ale se sypou místo sněhových vloček. Prosinec je vždy totálně transformačně/transmutačně silný měsíc, co je ale teď, je nevídané, a to je ono. Z toho se těšíme. Proto jsme tady. Protože to je nevídané.

Dvanáctková brána už jakoby ani nebyla bránou, spíš mihnutí kolem, zatímco frčíme. Jen taková jiskřička, jakože víme, ale vlna už se nedá zastavit a vůbec už se nedá zastavit to, co přichází...

Najednou vidíme, jak se všechno sbíhá do jednoho bodu. Všechno směřuje do nuly. Jinak totiž neprojdeme zlatou bránou, jen když si dovolíme být ničím (a nikým), jen tečkou, částicí v daném teď. Nulou. Teprve pak můžeme být vším. Připomnělo mi to mou prababičku, která jednou vzala tužku, s níž luštila křížovku, udělala tečku na bílou hrbatou zeď přesně před moje oči a prohlásila, že tudy vede cesta do jiných světů. Nemám ponětí, kde se to v ní tehdy vzalo, ale mezi podřimováním s hlavou na hůlce a háčkováním nylonových síťovek mi předala takový vhled.

Jsou zde skupiny bytostí, které již nulou prošly, dovolily si být ničím, odhodily a rozpustily své osobní i velké části kolektivní zátěže. A zdá se, že se vše, opravdu vše, připravuje na to, aby nulou prošlo celé lidstvo. Pozvánka nebeských borců v podobě srdečného Jupitera a striktního - a dle mého pocitu vyléčeného - Saturna (černý klobouk dolů) na jejich schůzku v nulovém bodě a za slunovratu, to je něco, co nelze odmítnout. Tedy lze, pak ale ámen démon.

Proč je megadůležité, aby se tito dva v nule setkali na slunovrat s číslem 21122020, tak to nevím. Oba už budou ve vodnáři (Saturn od 17. a Jupiter od 19.prosince), zřejmě je to součást (astrologického) divadla pro 3/4d diváky. Jako lidstvo, kolektivní vědomí, aktivujeme určité kódy, které jsme si u(s)chovali pro cestu domů. Nepochybně toto setkání je takovou aktivací, která nemá obdoby, a to ani co se filmu Matrix týká, tedy hlavně kódů, které nese. Jako lidstvo jsme si určili, že tímto dnem vstupujeme do věku Vodnáře. A že nejpozději tímto dnem začínáme balit kufry z 3/4 d realit a stěhujeme se do Zlatého věku. Ovšem každý ve svém vozidle značky merkaba.

Rozhodně jde k tomuto číselnému kódu spousta pozornosti. A směrovaná pozornost přitahuje další pozornost, směřují k nám tak ohromné a ohromující vlny Světla ze Zdroje. Mnozí jsme připraveni je přes naše těla i krystaly (což je v zásadě, i v zásaditém těle totéž) ukotvit a spojit se středem Země. Jsme připraveni být transmitery Lásky.

Jako součást celého procesu se nám po celé planetě zhmotňují energetičtí přátelé ve formě kovových monolitů. Tato technologie, pro 3d vnímání neuchopitelná a nepochopitelná, je podporou pro lidstvo. Přišlo mi, že monolity jsou "komunikátory, transformátory, receptory, transmitery a neurotransmitery", jako by doplňovaly chybějící neuronové spoje v kolektivním vědomí lidstva. A že se objevují tam, kde je nejvíce tma. Uvítejme i ten u Otrokovic, hurá, otrok né více. Jen hlava se ptá, kdo a jak je tam dal, že? I pokud je to nějaký miliardářský globální umělecký projekt, nic to nemění na jejich poslání. Je to jako s Matrixem. Nezdá se mi, že by bratři, dnes už sestry, Wachowski věděli přesně, co dělají.

Pozvání na kosmickou schůzku jsme dostali všichni. Kolem dokola ještě budou pobíhat poslíčci s hlasitými mikrofony, prodavači chlebíčků i rozdavači letáků, kluci z ochranky i hostesky s velkými výstřihy. To všechno jsou ale jen distrakce na cestě do hlavního sálu, kde je ticho, mír, soustředění, radostnost, vzá-jemnost, úcta. Tam se medituje pro každého z nás. Časový harmonogram je různý, většinou jsou uvedeny časy jako 11.11 nebo 12.12. Společná globální meditace v 19,22 hodin může, ale nemusí být zlatým (nulovým) bodem setkání.

Vedenou meditaci najdete na různých stránkách i na youtube. Možná ji ale prožijete jako já, po svém.

Uvítejme se. Vodnář je tady.

I.