Jak pracují takovéto webové stránky

22.05.2018

Jisté je, že je načítáme (nebo jinak přenášíme přes 3d smysly) do vědomí. Slova, slovní spojení a jejich vibrace přenášíme i do podvědomí. Přeprogramováváme se tak.

Já sama texty tvořím z pozice integrity, z nulového bodu. Velkou část textu nejdříve píšu rukou, zapojuji tak i fyzické smysly, zaměstnám vědomou mysl a nechám proudit vědomí. Pak píšu do počítače a slova jako kódy vysílám nejen do editoru, ale i do kolektivního vědomí. Pracuji tak vědomě, cítím při tom velké energetické vlny, často takovou práci Srdce, že je třeba dělat fyzické přestávky a prodýchat to.

Při tvorbě těchto stránek jsem se setkala i s obstrukcemi technického rázu, vím jistě, že je v možnostech matrixu takto působit. Při prvním takové výzvě jsem pochopila, že celý proces je třeba ochránit a požádala jsem proto o pomoc při zastřešení tohoto projektu vysokou energií. Kontaktovala mě velmi, velmi mocná bytost a tuto ochranu od té chvíle zajišťuje.

Publikování textu vždy zasáhne do kolektivní energie a já pak slyším monitorovací helikoptéru asi 0,5km od našeho domu. Technologie monitorující hladinu energie jsou běžným vybavením tvůrců matrixu. Z bodu, v němž se nacházím, toto beze strachu pozoruji a cítím, že se můžeme posunout o další kousíček nad iluzi.

I.