Dovnitř do nekonečna

06.08.2019

Kočičí pozdravení a dvě osmičky

Protahujeme si hřbety a olizujeme packy, vrníme a lehce našlapujeme. Dokážeme skočit z místa do výšky i z výšky lehkým dopadem dolů. Mňoukáme jen kvůli těm, kteří nerozumí komunikaci ve Vědomí. Předeme proto, abychom udrželi vysokou vibraci a zvyšovali ji těm, kteří jsou kolem nás. Jsme v přítomnosti. Jsme Božstvo. Tomu odpovídajícím způsobemm o sebe pečujeme. Jsme jemní, hladcí, kdekdo by si na nás chtěl sáhnout a pohladit nás, jsou ale i takoví, kteří by nás chtěli spíše vyhladit. Uvázat. Domestifikovat. My jsme ale svobodní.

Kočky. A také ti, kteří vykonali mnoho vnitřní práce a vstoupili do nového času.

Červencové energetické poryvy a víry nás propláchly a vyčesaly. Prošli jsme kosmickou myčkou posledních nečistot a nánosů nasbíraných během nevědomých výprav. Ukončili jsme cyklus bolesti, strádání, utrpení a bojů. Univerzální kyvadlo se vydalo opačným směrem. Vystupují a zvědomují se magnetické síly. Božské ženství se manifestuje a vcházejí královny. V ženských tělech i vnitřních strukturách mužů. Královny plné síly, lásky, soucitu, milosrdenství, krásné, ladné, nepředvídatelné, vibrující, erotické, živé. Tentokrát jdou všechny společně a směřují ke králům, aby se vzá-jemně pozdravili.

Kočičí, lví a celkově síriánské energie nás teď doslova oblažují. Ti, kdo se odevzdali, dostávají poháry s modrým galaktickým elixírem věčnosti plným třpytivých hvězd. Brána je otevřená a lvi u vchodu jsou mazliví a přítulní.

Všechny tance, zpěvy, zdobení a oslavy se dějí v našich Srdcích. Sedíme a s úžasem vnímáme nekonečno sbalené do jednoho bodu. Nekonečno Božského ženství se spojuje s nekonečnem Božského mužství. Protínají se v Srdci a tvoří čtyřlístek. Tvoří štěstí. Nekonečné požehnání.

Užijme si pocit, když se naše Srdce začnou tetelit spojením dvou osmiček v jejich středu. Užijme si vzá-jemnost, hrdost a úctu, kterou k sobě osmičky chovají. Užijme si S-Jedno-cení mužského nekonečna s ženským nekonečnem. Vstoupili jsme do Jedno-ty. Žádná těžkopádná temná ruka už nás nechytí. Jsme zdraví, mrštní a hraví.

Mňau.

I.