Další zatmění - setkání s univerzálním nulovým bodem

16.01.2019

Pohled na aktuální energie

Nedávné zatmění nás předpřipravilo pro další energetický vzestup, který přichází. Zcela nová energie, zcela nové cesty. Úplněk a lunární zatmění, které nastane 21-1-12 (2+0+1+9) spojené s mnoha (neobvyklými) astrologickými aspekty, je opět portálem, nabízí se pojmenování megaportál, přichází mi slovo dálnice (energetická). Směrem k Zemi se otevřelo univerzální (kosmické) Slunce, kosmický střed, nulový bod a přichází energie kosmického výdechu, konec cyklu z lineárního pohledu nekonečně dlouhého. Jen tenký závoj nás dělí od toho, aby i Země byla oblažena naprosto čirou, čistou, původní stvořitelskou Láskou. Jsme tu proto, abychom integrací Světla do hmoty vyšli této energii vstříc a transformovali tak vše temné, dualitní a nízkovibrační.

Stále vnímám působení Galaktického středu a siriánských a plejádských energií, respektive vysokovibračních forem těchto hvězdných seskupení (neboť i na Plejádách primární anomálie napáchala svoje, u siriánských hvězd to jistě bude podobné). Zřejmě nějakým způsobem filtrují či zpřístupňují univerzální kosmickou vibraci. Bude docházet k aktivaci siriánských a plejádských starseeds, pokud se ještě neprobudili, a to někdy velmi rychle ve sledu a-ha momentů. Zdá se, že je zde něco jako kulminace, staré bahno nejen že odpadává, už se během dopadu proměňuje a není vidět.

Stále žádná kapitulace, matrix s vypětím všeho pracuje na své záchraně, ovšem z naší energie, milovaní. Transformační energie z nás vytahuje a vykořeňuje karmické, rodové i planetární nízkovibrační energie a dluhy, tvoří se spousta energetických shluků, které jsou transformovány. Přišla mi matrixová inovace - tyto shluky co nejdéle jako lepkavý povlak držet nad transformátory, čili nad námi živými vědomými bytostmi, s cílem překrýt a zastínit spojení se Zdrojem. Je jen otázkou sebe-důvěry a uvědomování, jak rychle toto pochopíme a odevzdáme. Rychlost proměny je pak fascinující.

Snaha nejen sklidit co nejvíce, ale nepustit k nám energii Zdroje, může vést k panickým akcím matrixu, vytváření dramat a odklonu pozornosti. A to dokonce v planetárním rozsahu (v rozsahu 9/11). Zcela jistě není náhoda, že 22.1. začíná světové ekonomické fórum v Davosu, kde každoročně černí mágové míchají z ještěrčích ocásků, pavoučích noh a zavřených srdcí nevědomých lektvary, kterými krmí nebohé lidstvo. Ačkoliv už mnoho let tuto událost nesleduju, tentokrát přilákala mou pozornost. Může souviset se změnou ve světovém finančním systému, která již dlouho visí v energiích.

To, co přichází, je tak silné a tak neuvěřitelné, že nejsou žádná další slova, která by to popsala. Je marné posílat Světlo a Lásku do Davosu bez předchozí konzultace se Srdcem. Je zbytečné účastnit se meditací na záchranu planety, aniž bychom předtím zachránili sebe. Následující dny více než kdykoliv předtím zůstaňme bdělí k podnětům vycházejícím z ticha našich Duší. Mnozí už máme možnost pohybu a nevisíme hlavou dolů, přesto se zastavme a ochraňujme svoje svatyně. Místo chladu, ledu a sněhu může vstoupit Slunce a hřejivé teplo kosmické Lásky.

I.