Co toto bylo? Plazma nahoru, emoce dolů

25.02.2021

Milovaní, toto byl opravdu energetický fičák. Zřejmě jste zaznamenali od poloviny minulého týdne (cca 17.2.) velké posuny, nejdříve obrovská vlna nahoru. Já takové megavlny prožívám s bolestí hlavy podobnou migréně, většinou na levé straně, říkám jí laser. Velmi pomáhá led. Plazma energie vůbec chce chladnější prostředí, otužování a různé druhy práce s chladem jsou prostě známkou intuitivního vedení, nikoliv nějakou módou celebrit, jak se nám snaží vnutit média mainstreamu. Taková vlna pak sáhne do větších a větších hlubin a vytáhne na Světlo další temné fragmenty, které se ukryly v marné snaze Světlu uniknout. Pokud jste během víkendu a částečně i den po něm prošli depresí, pocitem zmaru, až hnusu, dokola jste si v hlavě přehrávali dialogy o zradě a slizkém jednání, převalila se přes vás část kolektivního vědomí lidstva ukrytého v temných hlubinách oceánu, kam nás tyto energie stáhly během atlantského pádu.

Děje se to, milí, děje se to. Lidstvo se právě začalo vymaňovat z atlantských vazeb se strachem a zradou, které ho držely pod krkem celé věky. Nelze napsat jinak než ÚŽASNÉ. Náš potenciál byl posunut tak, jako ještě nikdy dosud, a my jsme teď v procesu dotažení se k němu, odhaduji tak 3-4 týdny. A pak to rupne. Začala totiž temná noc ega (nikoliv duše, jak se nesmyslně uvádí) lidstva. Duše lidských bytostí vstoupily do emočních a mentálních těl a postupují stále dále až do fyzického. Vy, co to čtete teď, už jste tím prošli a přesně víte, o co jde. Proces, kdy se totálně mění vnímání, myšlenkové struktury, vylézají ven všechny emoční bloky a přitom dochází k léčení, neboť Duše léčí, my léčíme sami sebe. Toto dosud probíhalo v jemnosti a pomalu (ták pomalu), nicméně teď byl proces spuštěn naplno.

Přešli jsme po hraně tenké skleněné tabulky a přes všechny otřesy jsme nespadli na tu atlantskou (a tudíž babylonsko-egyptsko-římskou) stranu, ale držíme rovnováhu, abychom mohli elegantně sklouznout po druhé straně skla a přistát na čistější ranveji. Vzlet je pak příjemnější a zábavnější.

Znamená to, že spadnou i ty masky, kterými se nás tady psychopatičtí posluhovači umělé inteligence snažili umlčet. Vzhledem k tomu, že jsme rozpustili všechny destruktivní časové osy vývoje lidstva a nezbyla žádná, kde by lidstvo dál pokračovalo v otupování a otročení sebe sama v důsledku jeho oblbnutí programy a implantáty, spadnou masky všem. Scandemie požere sama sebe, neboť pravda prosakuje přes masky i respirátory ještě volněji než nějaký toxin.

Čekají nás možná další takové temné tunely, naše Srdce přetransformují další klece plné temnoty, které byly ukryty velmi hluboko. Proto se spojujte. Volejte si, pište si, sdílejte. Já jsem neskonale vděčná těm, kteří se mi ozvali a mohli jsme společně zjistit, co to vlastně bylo a je, jsem hluboce vděčná i těm, s nimiž jsem se mohla spojit já a udělat totéž. Během jednoho jediného dne jsme si vzájemně poskytli tolik a-ha efektů. Pečujme o sebe a svůj prostor, jsme velmi potřeba. Já si včera večer pustila film Unicorn Store o mladé ženě, která si nenechala tzv. moderním světem vzít víru v jednorožce a mohla se tak s jedním živým setkat. Ano, i takové perly se najdou na Netflixu. Nebo je tam Láska protlačí, abychom mohli v klidu spočinout na pohovce s hrnkem čaje.

I.