Co když je něco s Měsícem?

21.08.2018

Krátký vhled pro ty, kdo jsou ochotni vystrčit hlavu z krabice

Byli jsme naučeni, že Měsíc je těleso, které obíhá okolo Země. Že má daný průměr (relativně velký), že nemá magnetické pole a že gravitace je menší než na Zemi. A mnoho dalšího, což si mnozí ani nepamatujeme (ale ve vteřině vygooglime).

Pro mě byl Měsíc jakožto Luna vždy něco neuchopitelného a nepochopitelného. Nikdy jsem nepocítila nějaký zvláštní vztah k němu. Naopak - jsem blažená ve stavu, kdy není na obloze vidět. Čili v noci o novoluní. Tam vnímám velkou očistu a pokaždé skok ve vědomí.

Tak co to je? Posledních několik dní vnímám něco, co je možná i pro mě ze žánru sci-fi, i když všechno sci-fi je víc Pravda než přiznaná pravda. Slunce jako jang a Luna jako jin mi nic neříká. To pro mě není rovnováha. Pokud Měsíc září světlem reflektujícím sluneční svit, jak je to s tou jinovou složkou? První zpochybňující dojmy mi přicházely už před několika lety. Týkaly se toho, že Měsíc není k Zemi připojený zase tak dlouho. Možná se mě dotkla nějaká vzpomínka na dobu, kdy žádný měsíc kolem Země neobíhal. Jak se tam tedy dostal? Další zážehové myšlenky ohledně toho, že je uměle stvořený. Že to je mimozemská technologie. Dnes by mě to nepřekvapilo, mám ale dojem, že to je nějaký zcela přirozený univerzální útvar, se zcela nepřirozenou úlohou a polohou ovšem. Ze Země vidíme stále jen jednu jeho část. Takže pokud rotuje, musí rotovat tak, aby stíhal rotaci Země. Při úplném zatmění Slunce jeho stín zcela a přesně Slunce zakryje. Se Sluncem se při pohledu ze Země setkává v jednom bodě o rovnodennostech, nejvzdálenější jsou si o slunovratech.

Vnímám možnost, že právě Měsíc je (uměle) umístěn tak, aby snižoval frekvenci ženské energie na Zemi. Ovlivňoval pohyby vody ve hmotě a emocí v energiích. Proto příliv a odliv na vodních plochách. Co ale příliv a odliv v emočních tělech? A co změny obsahu vody v ženském těle během menstruačního cyklu? Nevědomá žena je, zdá se, ponořena do vln pohybů vody a emocí, tudíž emočně velmi nestabilní, neví, co s tím, tak manévruje a manipuluje, aby dosáhla rovnováhy (což není možné jinak než zvýšením osobních vibrací. Teprve uvědomováním a pozorováním sebe sama z bodu integrity může rovnováhu udržovat). Je možné, že všechno je (temným) záměrem vytvořený mechanismus k doslova odsávání nízkých energií z nevědomí během menstruačních cyklů žen a během úplňků?

Po třech zatměních během tohoto léta se něco velmi významně změnilo. Pozorujme a užijme si první úplněk po tomto energetickém nášupu. V neděli 26.8. je úplněk v Rybách. Zřejmě nejemočnějším znamení, které umí plout v proudu.

Pokud s tímto textem neladíte a přesto čtete dál, nejste v Pravdě a lžete sami sobě. Pokud dočtete a soudíte, nejste ve vědomí Jednoty a v žití ze Srdce. Pokud není v daném Teď součástí vašeho růstu zabývat se Měsícem, prostě po několika větách přestanete číst a jste vedeni do úplně jiného konání.

I.