Branou rovnodennosti z léta do zimy

25.09.2018

Pohled na aktuální energie

Prošli jsme bránou do jiné dimenze. Do úplně jiné reality, bodem zlomu byla rovnodennost následovaná zářijovým úplňkem, kdy jsme začali sklízet, co jsme zaseli. Lineární čas se začal smršťovat, stále ho počítáme stejně, ale energie už drží a podle ní je říjen. Naše (naprogramované) kolektivní vědomí už nedokáže lineární čas udržet tak, aby byl v zákrytu s energetickým děním. Vtlačujeme se do jednoho velkého teď a směřujeme k velkému třesku. Obrazem výlevky - jsme na pokraji té zúžené části. A pak je najednou cuuuuuuc a my jsme v časoprostoru se změněnými aspekty prostoru a času.

Je tu skupina duší, které dokončily karmické zápletky a začaly pracovat pouze nad matrixovou mřížkou v horizontálním i vertikálním souladu. Jsou ve dvou světech najednou, ve vibracích Nové Země a přitom chodí po zemi staré. Nejsou svázány se starým paradigmatem a přitom v něm mohou působit. Jejich vibrace je tak vysoká, že pro mnoho lidí existujících na staré zemi jsou neviditelní.

Právě probíhající oboustranná (zevnitř i zvenku) komprese Láskou vytlačuje na povrch staré vzorce a zasuté emoce. Pravda už neprosakuje, ale doslova se vylévá ven, je tak těžké ji energeticky udržet na (utajeném) místě, že se prostě sama vyjeví.

Mám dojem, že do 3d bahna už ani nemusíme sahat, samo vybublává na povrch (jako sopečné erupce na mnoha místech planety). A už nejde přehlédnout. Pokud si někdo stále chce hrát na to, že žádné bahno nevidí, zcela jistě do něho šlápne. Lepivý, prachem utrpení, agrese, smutku a vykořisťování obalený slepenec se prostě odmítačů bude držet nejvíc. Ostatní, ti, kteří se podívají do sebe a zjistí, že mají Srdce a jsou živými bytostmi, se na slepenec jen podívají a možná si řeknou: Co to sakra bylo?

Úroda je tady. Nekonečná hojnost, zdraví, Láska. Sedíme na horské dráze, držíme v ruce jablko a krystalicky čistou vodu a záříme. Kolem frčí 3d svět a my už se ani nesnažíme ho sledovat, protože z toho jenom bolí oči a zvedá se žaludek, který navíc tlačí na Srdce. Naše radostná energie je magnetická a lákavá pro ty, kdo ještě nenastoupili. Už se nepřibržďuje, nastupuje se za jízdy. Vzájemně si podáváme ruce, nic jiného nepotřebujeme. Přechod z dramat 3d na sedadlo, které každé je trůnem, je sice lehkým otřesem, je to ale jediná možnost. Mnoho individuálních velkých třesků spojených v kolektivní velký třesk. Všichni jsou připravení - ti na dráze i ti, kdo chtějí nastupovat.

I.