Bohyně a dloouuháá Lví brána

13.08.2021

Ještě se nezavřela, Lví brána, ještě ne. Navzdory kalendáři, právě teď proudí vysoké, megavysoké energie. Láska proniká mnohem hlouběji, až tam, kde jsme si mysleli, že už nic není. A ono tam bylo.

Něco je s časem, nekryje se už často ani s matrixovým programováním. Pokud jsme se plně oddali Zdroji, Lásce, Srdci, jsme mimo. A to dokonce i lehce mimo tzv. Lví bránu. Pokud plynutí vnímáte, zřejmě jste pocítili obrovský nárůst energie před tzv. koncem galaktického roku. Ženská energie sem vstoupila velmi divoce a nekompromisně. Já to pocítila kolem svátku magdaleny, neboť jsem hluboce spojená s magdaleansko-kristovskou energií (Christos-Sofia), jakoby došla svatá trpělivost, ženský to aspekt stvoření.

Zdá se, že skutečně probíhalo načítání kolektivní energie lidstva, moje informace byly, že toto mělo probíhat od 26.7. do 8.8. A právě obrovský zásah a zvýšení energií těsně před tím bylo velké povzbuzení pro velké probuzení. Jako když se napumpuje balón na maximum. Ještě i během tohoto období jsem byla v meditaci Magdalenou po dlouhé době kontaktována přímo, a po krátkém ukotvení se zeptala: "Jsi připravená? Naperem to do tebe, co to jen jde." Slovní vyjádření je autentické. Inu, bohyně je Xena s mečem v ruce kombinovaná s Afroditou s růží ve výstřihu. Moje tělo to tedy dalo, tak tak. Vlny mnou procházely a stahovaly střídavě do křečí i uvolnění. Vše trvalo jen několik minut. Ztěžklé nohy jsem ovšem vláčela až do večera.

Lidstvo je na Petriho misce vesmíru. Jsme experimentem v sebeuzdravování Zdroje. Jsme součástí ne-moci Zdrojového organismu (primální anomálie). A jsme součástí procesu detoxikace. Jsme soubor bojovníků i léčitelů. A letošní Lví brána bylo období ticha, v němž se organismus zkoumá a rozhoduje se, co dál. A po divoké erotické energii začala proudit energie matky, stvořitelky.

Pátek 13., s osmičkou k tomu jako obrazem nekonečna, je přetékajícím pohárem. Je svatým grálem. Je to nabídka matky "naprat do nás, co to jen jde". Proudění života, Soucitu a Lásky. A Mariánské nanebevstoupení o dva dny později.

Očekávám, že letošní Lví brána se začne pomalu ukončovat nejdřív 16.8. Pak tedy (solární bůh) s námi o tomto víkendu, aby ukotvil (solární) divokou bohyni.

I.