Bílá vlna a zelená výživa

03.10.2018

Pohled na aktuální energie

Chřipka, nachlazení, únava, podzimní splín? No tak možná podle novinek cézet. V tomto prostoru jsou věci viděny jinak.

Vstoupili jsme do října nejen počasím, teď už i (pod)vědomím, zachytili jsme se desítky a přijímáme zcela nové energie. Na Zem přichází vlna, jejíž účinky cítíme ve fyzickém těle už teď. Pokud jste vědomě neprošli fyzickou přípravou v únoru a předvlnou v březnu, zřejmě tím procházítě teď (prostě protože čtete tento text). Velká únava. Potřeba spánku - ovšem s nekompromisními transmisemi mezi 2. a 5. ráno. Bolest kloubů, šumění v uších a silná bolest hlavy. Čištění posledních zánětlivých ložisek v těle. Aktivace středu hrudi, Srdce.

Branou rovnodennosti vstoupila energie matky-stvořitelky. Země a její feminní naladění to vnímá velmi silně. Ještě silněji padá lineární čas. Začínáme se orientovat cyklicky. Tlak na provedení sexuální energie celým tělem, aby byly vyneseny na Světlo všechny bloky. U žen velmi, velmi feminní naladění, přitom v pevnosti, jas-ctnosti a řádu, nikoliv matriarchální nadřazenosti (rovno-dennost jako vy-rovna-nost). Fyzicky nápor ve druhé čakře. Brnění rtů jako obrazu jóni. Celkově třes při přijímání energie. Uzemňování - stromy a vědomá bosá chůze - pomáhá nejen našim fyzickým tělům, ukotvuje energii až do zemského jádra. Do středu.

Energie novosti, početí, jaro. Silný vítr. Spojení s játry. A zelenou barvou. Význam výživy pro fyzické tělo. Silně vnímám zelené potraviny, saláty, listy, zejména špenát a polníček - nejen zelená pro zklidnění větru, kyselina listová pro výživu, ale mnoho světla z procesu fotosyntézy. Zelená zelenina. Osobně mě překvapila potřeba zeleniny, víc mě táhlo ovoce a jeho sladkost, teď ale zelenina denně, přišla mi informace, že i proto, že je jednoletá, roste z nových semen, rostlin, nese informace o nových energiích (i ta skleníková? odpověď: jistě. Před energií se nelze schovat). Rovněž avokádo. Jeho zelená barva a uzemňující a čistící tuky.

Přichází vlna, jaká tu ještě nebyla. Jakoby energetický tok z galaktického středu přes Slunce už téměř nebyl zjemňován, jako tomu bylo doposud (stále mluvím o řízeném procesu transformace). Kdyby tato energie byla naplno puštěna před několika lety, fyzicky by nás to roztrhalo, spálilo. Mnozí jsou i teď fyzicky v krajních momentech, a to k nám transformační energie pomalu proudí už roky. Pokud vím, jasnovidní tuto vlnu mohou vnímat jako jasné, bílé světlo procházející vším, i hmotou samozřejmě.

Vlna masového probouzení. Zdá se, že musíme mít čisté energetické průchody, přes naše fyzická těla ještě projde mnoho nechutností. No, vyčištěme si odpadní trubky, ve fyzických tělech i v toaletách. Pravda vytlačuje lidský-satanský-luciferiánský odpad naskládaný za tisíce let.

I.