Živý prostor

Otevřela jsem Živý prostor pro osobní setkávání a konzultace. Jde o velký, čistý a prosvětlený prostor v rezidenční části nedaleko středu Brna (na okraji modré parkovací zóny). Obsahuje v sobě jak svatyni pro mě a moji energetickou práci, tak bezpečné a útulné místo pro osobní konzultace se mnou.

Jeho součástí je i Spojovatelna - místo, kde se mohou setkat nejen fyzické bytosti, ale i jejich hmotné vý-tvory a služby jako plody jejich práce při službě Životu. Pokud rezonujete se mnou i s prací, kterou jsem prostřednictvím psaní vedena konat, je možné poslat mi vaše vizitky, letáčky i hmotné výtvory (jako ozdoby, obrázky, svíčky), pověsím je či jinak umístím do Spojovatelny. A pokud budete souhlasit, napíšu vaše tvořitelské jméno do Knihy spojení.

Pro zasílání hmotných (ev. i finančních) darů prosím pošlete přes kontaktní formulář mail s předmětem DAR. Já vám pošlu kontaktní údaje. Jako poštovní adresu uvádím adresu místa, kde bydlím, neboť dobývat zásilky z hlavní pošty v Brně, pod niž adresa Živého prostoru spadá, je zbytečným energetickým výdajem.

Vstoupili jsme do energií, kde jsou nízké energie závisti, srovnávání, soutěžení a konkurence okamžitě doslova spáleny. Živý prostor je pod ochranou mocných archandělských bytostí, jejichž energie vede k Jednotě, důvěře, spirituálnímu růstu, vzestupu vědomí a rovněž k rozpoznání duchovní pýchy. Každý z nás může spojit kousíčky individuálních světů a začít tvořit realitu Nové Země.

I.